Tosyalı, Akçay’da Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

0
12

Vatandaşlarla sık-sık bir araya gelmeye gayret eden İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Akçay Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Sıcak ve samimi bir ortamda mahalle sakinleri ile sohbet eden Başkan Fatih Tosyalı vatandaşlardan gelen talep, öneri ve sorunları dinledi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı; “Akçay’da Muhtarımız Mehmet Bebek ve Güzelçay Muhtarımız Mehmet Zebun ile birlikte kıymetli hemşerilerimiz ile bir araya geldik. Mahallemizde yapılmakta olan çalışmaları yerinde inceleyerek değerli hemşerimizin görüş, öneri ve düşüncelerini dinledik” dedi.

Halkın taleplerini ilk ağızdan yerinde dinlediklerini de belirten Başkan Fatih Tosyalı; “Bu bölgemizde ihtiyaç olan yolları sıcak asfalt ile kaplıyoruz. Bir kaç noktada ise istinat duvarı çalışmamız var. Halkımızdan gelen her talebi önemsiyoruz. Sorunları yerinde inceliyor imkânlar ölçüsünde çözüm buluyoruz. Kıymetli hemşerilerimize hizmet noktasında çalışmalarımızı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Düzenlenen toplantıya katılan muhtarlar ve vatandaşlar ise mahallede yapılmakta olan çalışmalardan dolayı Başkan Fatih Tosyalı’ya teşekkür ettiler. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here