CHP Ekonomi Masası Heyeti, İTSO’da İş İnsanlarının Sorunlarını Dinledi

0
2

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) “Ekonomi Masası” Heyeti, Anadolu ziyaretleri kapsamında İskenderun’a da geldi. İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO)’nın ev sahipliliğinde gerçekleştirilen “Ekonomi İstişare” toplantısı sosyal mesafe dikkate alınarak gerçekleştirildi.

Toplantıya Genel Başkan Yardımcıları Faik Öztrak, Veli Ağbaba, Fethi Açıkel, Ahmet Akın ile Parti Genel Sekreteri Selin Sayek Böke ve beraberlerindeki heyet katılım gösterdi. Toplantıya aynı zamanda bölge milletvekilleri Suzan Şahin, İsmet Tokdemir, Mehmet Güzelmansur, Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, STK temsilcileri İTSO Meclis Üyeleri Bayram Alpagül, Bülent Seküçoğlu, Zeki Altun, İTSO 3.Meslek Komite Başkanı Abit Erol ile bölgemizin iş insanları da katıldı.

Toplantının ev sahipliğini yapan İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası adına Meclis Üyesi Zeki Altun katılımcılara bölge ekonomisindeki son gelişmeleri aktardı. Toplantıda ayrıca, Pandemi sürecinin bölge ekonomisine etkileri, Hatay İş Dünyası’nın Ekonomik sorunları ve beklentileri de ele alındı.

İTSO’nun ev sahipliliğinde gerçekleştirilen “Ekonomi İstişare Toplantısında” Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ekonomi Masası Heyeti, bölgemizin iş insanlarının sorunlarını da dinledi. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here