Oramiral Özbal’dan Kaymakam Yönden’e Ziyaret

0
115

İskenderun ve çevresindeki Deniz Kuvvetleri Komutanlığı bağlısı askeri birliklerde tetkik ve incelemede bulunmak üzere İlçemize teşrif eden Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal, İlçemiz Kaymakamı İskender Yönden’i ziyaret etti.

Kaymakamlık Makamında gerçekleşen ziyarete; Güney Deniz Saha Komutanı Tümamiral Aydın Şirin ve İskenderun Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Ercan Kireçtepe eşlik etti.

İlçemiz Kaymakamı İskender Yönden tarafından kaymakamlık girişinde karşılanan Oramiral Adnan Özbal ve beraberindeki heyet, tarihi yapı olan kaymakamlık binasını gezerken, arka bahçede bulunan ve tek kökten beslenerek farklı türden iki ayrı ağacı bünyesinde barındıran aynı zamanda farklı inanç ve kültürden insanların birlik, beraberlik ve hoşgörü içerisinde yaşadığı İskenderun’ daki kültür kaynaşmasına güzel bir örnek teşkil ettiği değerlendirilen doğa harikası ağacı inceledi.

Kaymakamlık binasında yaptığı kısa bir gezintinin ardından makama geçerek bir süre sohbet eden Oramiral Adnan Özbal ve beraberindeki heyet, ziyaretin anısına şilt takdim etti.

Ziyaret dolayısıyla memnun olduğunu ifade eden Kaymakam Yönden, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Sayın Adnan Özbal ve Güney Deniz Saha Komutanı Tümamiral Aydın Şirin’e teşekkür ederek, İskenderun Güvercini işlemeli fincan takımı hediye etti. Ziyaret hoşsohbet ortamında devam etti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here