Culha, Nardüzü’nü Salladı

0
116

nazım culha39Nardüzü Halkı Nazım Culha ile Yürüdü…

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Arsuz Belediye Başkan Adayı Nazım Culha, geçtiğimizi hafta sonu Nardüzü Beldesi halkı ile buluşup oradan da Hatun köyüne geçerek, seçim bürosunun açılışlarını yaptı. Halkla kucaklaşmak onlardan destek almak adına Nazım Culha’nın 50 kişi ile başladığı Nardüzü yürüyüşü bir anda 300 kişiyi buldu.

Seçime günler kala çalışmalarına biraz daha hız katan Arsuz Belediye Başkan Adayı Nazım Culha, halkla kucaklaşmayı sürdürüyor. Geçtiğimiz hafta sonu Nardüzü halkı ziyareti ile seçim çalışmalarına başlayan Nazım Culha, beldenin tüm mahallelerini gezerek, sıkılmadık el bırakmadı. 50 kişi ile başlayan Nardüzü gezisi, bir anda 300’ü buldu. Halkın sorun ve sıkıntılarını da dinleyen Culha’ya “Bütün gücümüzle destek olacağız, her zaman için yanınızdayız ve sizinleyiz. Başaracağınıza da inanıyoruz. Siz kazanınca biz kazanacağız. Tek umudumuz sizsiniz!” dediler.

Bölgenin sıkıntılarını çok iyi bildiğinden söz eden Culha ise; “Ben ve ekibimle sorunlarınızı çözmeye geliyoruz” dedi.

nazım culha40

Daha sonra Hatun Köyü’ne giderek köy meydanında seçim bürosu açılışı gerçekleştiren Nazım Culha’yı köy halkı belediye başkanı gibi karşıladı. Sevgi gösterisinde bulunan katılımcılarla tek tek selamlaşmayı da ihmal etmeyen Culha, toplanan kalabalığa seslendi.

Yağmur yağmasına rağmen meydanı dolduran Hatun Köyü halkının desteklerinden dolayı teşekkür ederek konuşmasına başlayan Culha; “Seçime az kaldı. Sizin desteğiniz ile Arsuz Belediyesini alacağımıza inanıyorum. Bu bölge yeni bir sürece giriyor. İlçe olan Arsuz’u hak ettiği yere getirmek için ben ve ekibim bu göreve talip olduk. İnanıyorum ki, İnşallah belediyeyi alınca sizlerle birlikte bu kentti hak kettiği yere getireceğiz. Kentin tamamının en büyük sorunu altyapıdır. Önce altyapıyı çözeceğiz, sonra da üst yapıya başlayacağız.

nazım culha41

Arsuz’u; Antalya, Alanya ve Bodrum gibi bir konuma getirmek amacındayız. Bölgemize getireceğimiz turizm yatırımları ile bir büyük sorun olan işsizliğe de büyük ölçüde çözüm bulmuş olacağız. Katılımcı belediyecilik anlayışı ile bu kenti yöneteceğiz. Gezilerimiz sırasında sizleri dinledik, sorun ve sıkıntılarınızı not aldık. Seçim bildirgemizi bu şekilde hazırladık. Kısaca projelerimiz sizin istekleriniz doğrultusunda oluştu. Belediyeyi alınca da sizin fikir ve düşüncelerinizi almaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Hatay Büyükşehir Belediye başkanlığının da kendileri için önemli olduğuna vurgu yapan Culha; “Özellikle bizim bölgemiz açısında Büyükşehir belediyesi önemlidir. Büyük projelerimizin kısa sürede hayat bulması için, Büyükşehir’in onayı gerekli olacaktır. O nedenle sizlerden ricam bana olduğu gibi Büyükşehir’de de Lütfü Savaş’a destek vermenizdir” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here