Bülent Özer Gece Gündüz Halkın Arasında

0
91

bülent özer12İskenderun Belediye Başkan aday adayı Bülent Özer, gündüz pazar esnafını gezerek dertlerini dinlerken, akşam ise Dumlupınar ve Muradiye Mahalle sakinleri ile görüştü.

İskenderun Belediye Başkan aday adayı Bülent Özer, 24 saat halkın arasında halka hizmet etmek için çaba sarf ediyor. Gecesini gündüzüne katan Bülent Özer, Gündüz Pazar esnafını gezerek sorunlarını dinledi. İskenderun’a daha modern Pazar yerlerinin kurulması, gerek vatandaşların daha rahat alış veriş yapabilmeleri, gerekse, Pazar esnafının daha hijyenik ve modern bir ortamda satış yapabilmelerine olanak sağlayan semt pazarlarının yapılması ve sayılarının artması gerektiğine vurgu yapan İskenderun Belediye Başkan aday adayı Bülent Özer; “Modern bir İskenderun, çağdaş ve yaşanabilir bir İskenderun için daha modern pazarlara ve tesislere ihtiyaç vardır. İnşallah İskenderun halkımızın yaz kış daha hijyenik ve sağlıklı ortamlarda alış veriş yapmalarına imkan sağlayacak semt pazarları kurma projelerimiz de var” dedi.

Semt Pazarı esnafı ise Başkan Bülent Özer’i seçim sürecinde her zaman yanlarında gördüklerini belirterek, kendisine çalışmalarında başarılar dilediler. Gündüz semt pazarı esnafının dertlerini dinleyen Başkan Özer, akşam saatlerinde ise ev ve mahalle toplantılarına devam etti.

Dumlupınar ve Muradiye Mahalle sakinleri ile buluşan Başkan Özer, Geçtiğimiz hafta sonu yapılan Temayül yoklamasının ardından çalışmalarına sıkı bir şekilde devam ettiğini belirterek; “Hedefimiz İskenderun’u Ak Partili Belediyeler kervanına katmak. Aday kim olursa olsun önemli değil. Önemli olan İskenderun Belediyesini iktidar ile buluşturmak, iktidarın nimetlerinde bölgemizin yeterince nasiplenmesini sağlamaktır. Bu nedenle halkımızın çok iyi düşünmesi lazım. Gerek İskenderun gerekse Büyükşehir Belediyesinin bu kez mutlaka Ak Partili olması gerektiğine inanıyorum. Halka Hizmet Hakka hizmet anlayışı ile çıkmış olduğumuz bu yolda her zaman yanımızda olan halkımızdan Allah razı olsun, çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda gece gündüz demeden çalışmalara devam edeceğiz” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here