Başkan Çolak; “Payasspor’u İyi Günler Bekliyor”

0
23

Spor Toto 3. Lig 3. Grupta mücadele eden ilimiz temsilcilerinden Payasspor’un, ikinci yarı öncesinde Antalya Kemer Limak Limra Otelindeki kamp çalışmaları, Teknik Direktör Mehmet Seçkin nezaretinde devam ediyor. Sabah ve öğleden sonra olmak üzere günde çift idman yaparak ikinci devreye hazırlanan Payasspor’da eski ve yeni futbolcuların kısa zamanda bir birleri ile uyum sağlaması teknik heyeti sevindiriyor.

Mavi-Beyazlı ekibin Kulüp Başkanı Osman Oğuzhan Çolak, devre arası çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada; “Teknik heyetimizin verdiği raporlar doğrultusuna transfer görüşmelerimizin bir kısmını tamamladık. Görüşmelerini sürdürdüğümüz diğer futbolcuların durumları da bu hafta içerisinde netleşir. Yapacağımız transferlerle birlikte Payasspor’u iyi günler bekliyor” dedi.

Amedspor: 2 Payasspor: 0

Öte yandan Payasspor, Antalya’da yaptığı hazırlık karşılaşmasında 2. Lig temsilcisi Amedspor karşısında müsabakayı 2-0 kaybetti. Her iki yarı boyunca kadrodaki tüm oyuncularına şans veren Teknik Direktör Mehmet Seçkin, Amedspor karşısında iki farklı takım sahaya sürdü. Müsabaka dostluk ve centilmenlik içerisinde sona erdi. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here