Belediye Meclisi Bugün Toplanacak

0
39

İskenderun Belediye Meclisi gündeminde bulunan konuları görüşmek üzere 5393 Sayılı Kanunun 20. maddesi gereğince 5 Aralık 2012 Çarşamba günü (bugün) saat 14.00’da Belediye Meclis Salonunda toplanacak. Belediye Meclis gündemi şu maddelerden oluşacak;

1-Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Görev ve Çalışma Yönetmeliğinin Belediye Meclisince görüşülmesi ile ilgili İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü teklifi.

2-Hal Müdürlüğü Görev ve Çalışma Yönetmeliğinin Belediye Meclisince görüşülmesi ile ilgili İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü teklifi.

3-Belediyemiz 2012 Yılı bütçesinde toplam 6.150.000 TL’lik ödenek aktarmasının yapılması ile ilgili Mali Hizmetler Müdürlüğü teklifi.

4-Modernevler Mahallesi, Sakarya Mahallesi ve Yunusemre Mahallelerinde yer altı kablo çalışmaları yapılması ile ilgili Belediyemiz ile yüklenici firma Genç Girişimciler Elektrik İnşaat Taah. Nak. Tic. ve San. Ltd. Şti. arasında düzenlenen protokolün tasdiki ve bu protokolü imzalamak üzere Belediye Başkanına yetki verilmesi hakkındaki Fen İşleri Müdürlüğü teklifi.

5-Sakarya Mahallesi, Yunusemre Mahallesi ve Modernevler Mahallelerinde yer altı kablo çalışmaları yapılması ile ilgili Belediyemiz ile yüklenici firma Or-Ke İnş. Elek. Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti. arasında düzenlenen protokolün tasdiki ve bu protokolü imzalamak üzere Belediye Başkanına yetki verilmesi hakkındaki Fen İşleri Müdürlüğü teklifi.

6-Karahüseyinli Köyü Arsuz yolu güneyinde kalan kısmıyla ilgili 1/5000 ölçekli revizyon ve ilave nazım imar planının onayı ile ilgili İmar ve Şehircilik Müdürlüğü teklifi.

7-Karahüseyinli Köyü Arsuz yolu güneyinde kalan kısmıyla ilgili 1/1000 ölçekli revizyon ve ilave uygulama imar planının onayı ile ilgili İmar ve Şehircilik Müdürlüğü teklifi.

8-Mülkiyeti Belediyemize ait Şevre Mıntıkası 84 nolu parselin satışı ile ilgili Mali Hizmetler Müdürlüğü teklifi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here