Bekbele’de Elektrik Kesintisi!

0
179

elektrik kesintisi3Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. Dağıtım Operasyonları Direktörlüğü tarafından verilen bilgiye göre; Toroslar EDAŞ’a bağlı Operasyon Müdürlüğü ekiplerince bakım-onarım çalışması yapılacağından 6 Kasım 2014 Perşembe günü (yarın) saat: 08.30 ile 16.00 arasında, İlçemiz Bekbele Fatih Mahallesinde elektrik kesintisi yapılacağı bildirildi.

Söz konusu elektrik kesintisi nedeniyle, elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması, jeneratör kullanılan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları yönünde uyarıda bulunuldu. Yapılacak çalışmaların programlı elektrik kesintisi için belirlenen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebileceği de kaydedildi.

Elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için 186 ALO ELEKTRİK telefon hattından veya http://www.toroslaredas.com.tr/tr-TR/ElektrikDagitimi/Pages/BakimArizaBilgi.aspx internet sitesinden bilgi alınabileceği de belirtildi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here