Namık Kemal’den Kardeş Okula Destek Ziyareti

0
70

Namık Kemal Ortaokulu öğrencileri, öğretmenleri, okul aile birliği ve okul idaresi, Kardeş Okul Projesi ve Değerler Eğitimi programı içerisinde 23 Nisan Ortaokulunu ziyaret etti.

Namık Kemal Ortaokulundan gelen konukları 23 Nisan Ortaokulu Müdürü Ramazan Turhan ve okul öğretmenleri karşıladı. Gerçekleştirilen ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Okul Müdürü Turhan, yapılan yardımdan dolayı da Namık Kemal öğretmen ve öğrencilerine teşekkürlerini iletti.

Okulun yeni yapılan binasını gezdiren Müdür Turhan, okul hakkında bilgiler verdi. Okullarında mevcut 7 şubede 150 öğrencinin eğitim gördüğünü ifade eden Müdür Turhan, öğretmenler dahil toplamda 12 personel olarak hizmet verdiklerini kaydetti.

Gerçekleştirilen ziyarette okulun ve öğrencilerin kırtasiye, giyecek, ayakkabı, temizlik malzemeleri gibi ihtiyaçlarına destek sağlandı. Yardımlaşma projesini Namık Kemal Ortaokulu öğretmenleri Ayşe Kumaşoğlu, Revza Mısırlıoğlu, Zeynep Yeşiltepe, Munise Aytekin, Okul Aile Birliği Başkanı Döne Bakır ve okul idaresi birlikte yürüttü. Böylece okullar arasında yardımlaşmaya, dayanışmaya ve birlik oluşturulmasına katkı sağlandı. (Haber: Helga TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here