“Halkımızın İhtiyacına Dönük Kalıcı Çalışmalar Yaptık”

0
45

bld-iftarBelediye Başkanı Dr. Yusuf Civelek Çalışanlara ve Ailelerine İftar Verdi

İskenderun Belediye Başkanı Dr. Yusuf Civelek, çalışanlarla iftarda bir araya geldi. Belediye Yemek Salonu’nda düzenlenen iftar yemeğine, Belediye Başkanı Dr. Yusuf Civelek, belediye çalışanları ve aileleri katıldı. Yaptığı konuşmasında, Ramazan ayını kutlayan Belediye Başkanı Civelek, çalışanlarla birlikte halka hizmet verildiğini söyledi.

Tüm çalışanların Belediye ailesinin bir ferdi olduğunu vurgulayan Belediye Başkanı Civelek, belediyeyi sahiplenmek gerektiğini kaydetti. Başkan Civelek; “Sizler belediyenin yüzüsünüz. Halkla birebir temas eden sizlersiniz. Hep birlikte 30 yıldır yapılmamış işler yaptık. Su, imar planı, drenaj kanalları, yollar, köprüler, nikah salonu, iskele bunlar hep halkın ihtiyacı ve beklentisi olan çalışmalardı” dedi.

Herkese eşit mesafede olunduğunu ve adaletli davranıldığını da belirten Başkan Civelek; “Belediye halkındır. Belediye Başkanlığı görevdir, meslek değil. Bu görev süresi içinde İskenderun halkına en iyi hizmeti vermek, halkın ödediği paranın kesinlikle bir kuruşunu çarçur etmemek görevimizdir. Bu anlayışla dünyanın yatırımı yapıldı. İskenderun’un geleceğini öngörerek, halk için kalıcı ve uzun vadeli hizmetler yaptık. Bu memleket bizim. Memleketimizi hep birlikte sahiplenelim” şeklinde konuştu.

İftar yemeğine katılan çalışanlara ve ailelerine teşekkür eden Başkan Yusuf Civelek; “İyi ki geldiniz, iyi ki katıldınız. Çocuklarınıza, hanımlarınıza hepinize saygılarımı, sevgilerimi sunuyorum. İyi ki varsınız. Her sene böyle güzel günlerde bir araya geleceğiz. Halkımıza hizmet edeceğiz. Hizmet en kutsal bir iştir. Hep beraber güzel hizmetler yapacağız” dedi.

Yenilen iftar yemeğinden sonra Belediye Başkanı Dr. Yusuf Civelek, çalışanlarla uzun süre de sohbet etti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here