Görme Engelli Vatandaşın İsteğini Başkan Tosyalı Yerine Getirdi

0
120

İskenderun’da görme engelli bir vatandaşın deniz kenarında gezme isteğini İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı yerine getirdi. Görme engelli S.S., Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ile belediye personeli aracılığı ile telefonda görüşerek deniz kenarında gezme isteğini iletti.

Ardından Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın talimatı ile Kültür Müdürlüğüne bağlı Evde Sağlık Hizmeti Birimi harekete geçti. Görme engelli S. S.’i evinden alıp sahilde gezinti yaptıran ekipler tekrar evine kadar bıraktı.

Başkan Tosyalı; “Kültür Müdürlüğümüze bağlı Evde Sağlık Hizmeti birimimizden hizmet alan görme engelli S. S. hanımefendinin uzun zamandır hayali olan deniz kenarında gezme istediğini yerine getirdik. Görme engelli S.S.adlı vatandaşımız bu isteğini yerine getirdiğimiz için bizlere teşekkürlerini iletti. Önce insan diyor ve kıymetli hemşerilerimizin her daim hizmetinde olmaya devam edeceğimizi belirtiyorum” dedi.

Sahil gezintisinin ardından duygularını söyleyen  görme engelli S.S.; “Sayın İskenderun Belediye Başkanımız Fatih Tosyalı başta olmak üzere, tüm sağlık personeline sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Uzun zamandır deniz kenarında dolaşıp deniz kokusunu hissetmek istiyordum. Bu hayalim gerçekleşti. Her şey çok güzeldi. Başkanımızın bana böyle bir imkanı sunması beni çok duygulandırdı. Başkanımız Fatih Tosyalı’ya desteklerinden ve verilen hizmetlerden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. Rabbim işini gücünü rast getirsin. Allah razı olsun” dedi. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here