Ekinciler Holding’den Duyarlı Davranış

0
0

Ekinciler Demir ve Çelik San. A.Ş. İcra Kurulu Başkanı Haluk Ekinci, koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında üretime ara verme kararı aldıklarını kamuoyuna duyurdu.

Bunun, şirketler, çalışanlar ve devletimiz tarafından, güç birliği içerisinde yönetilmesi gereken bir süreç olduğunu vurgulayan Ekinci; “Ekinciler Holding olarak, tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına almış olan korona virüs (COVID-19) salgını nedeniyle, çalışanlarımızın sağlığını korumaya yönelik tedbirler kapsamında, başta Ekinciler Demir Çelik San. A.Ş. olmak üzere, 26 Mart tarihinden başlamak üzere, kademeli olarak tüm şirket ve ünitelerimizde, üretime ara verme kararı aldık.

Bu, şirketler, çalışanlar ve devletimiz tarafından, güç birliği içerisinde yönetilmesi gereken bir süreçtir. Sağlık Bakanlığının kamuoyuna duyurduğu korona virüsün yayılmaması yönündeki tavsiyeleri de dikkate alınarak, toplumsal sorumluluklarımız çerçevesinde, bizde Ekinciler olarak, zorda olsa bu kararı almayı uygun gördük.  Bu süreçte hiçbir çalışanımız işten çıkarılmayacaktır. Hep beraber omuz omuza vererek en kısa sürede bu zor süreçten çıkacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu. (Haber: İlyas Edip TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here