CHP İlçe Yönetimi Başkan Dingil’i Ziyaret Etti

0
42

bld-chp ziyaret1Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İskenderun İlçe Başkanı Süleyman Uyar ve yönetim kurulu üyeleri İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi. CHP İlçe Başkanı Uyar; “İskenderun hepimizin! Önemli olan kente doğru şeyleri yapmaktır” dedi.

CHP İlçe yönetiminin gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Herkesin ortak amacı İskenderun’a hizmet etmektir. Bu anlamda bizlerde ortak akıl ile sorunları çözeceğiz. İskenderun’un her yerine her kesime eşit hizmet gidecek. Hizmetler ile alakalı belediye binası içerisinde Ar-Ge birimi oluşturuluyor. Çalışmalar her anlamda bilimsel olacak. İskenderun halkına en iyi hizmeti götürme gayreti içerisinde olacağız” dedi. Belediye Başkanı Dingil, insan odaklı bir çalışma anlayışı ile hareket edeceklerinin de altını çizdi.

CHP İlçe Başkanı Süleyman Uyar ise yeni görevlerinde Başkan Dingil’e başarılar dilerken; “İskenderun’da huzur ve barış içerisinde bir seçim oldu. İskenderun hepimizin. Önemli olan bu kente doğru şeyleri yapmaktır. Şeffaf ve katılımcı yönetim tarzıyla hareket edeceğinizi umuyoruz. Bizlerde olumlu veya olumsuz gördüğümüz her noktayı da ifade edeceğiz” şeklinde konuştu.

Gerçekleştirilen ziyaret sohbet ortamında devam etti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here