Başkan Tosyalı İsdemir Genel Müdürü Keyfli’yi Ziyaret Etti

0
39

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun Demir-Çelik Fabrikası (İSDEMİR) Genel Müdürü Mesut Keyfli’yi ziyaret etti.

Başkan Fatih Tosyalı, ülkemizin en büyük demir-çelik işletmelerinden olan İsdemir’in, çelik sektörünün gelişimi ve yassı mamul üretimi açısından başarılı çalışmalara imza attığını belirterek; “İSDEMİR hem istihdam hem de ülke ve bölge ekonomisi açısında önemli bir görevi yerine getiriyor. İskenderun’un sanayisiyle, işletmeleriyle, limanıyla ülkemiz için stratejik önemdedir.

İskenderun için el birliği ve güç birliği içerisinde olmaya devam edeceğiz. Bu şehre bir taş daha koymak, bir adım daha ileriye taşımak için çaba gösteriyoruz” diye konuştu.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İsdemir A.Ş. Genel Müdürü Mesut Keyfli ise fabrikanın çalışmaları ile ilgili bilgi vererek çalışmalarında Başkan Fatih Tosyalı’ya başarılar diledi.

Gerçekleştirilen ziyaret sohbet ortamında devam ederken çeşitli konularda fikir alışverişinde de bulunuldu. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here