Başkan Civelek CHP’li Gençlerle Bir Araya Geldi

2
60

civelek gençlerleİskenderun Belediye Başkanı Dr. Yusuf Civelek, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İskenderun Gençlik Kolları ile bir araya geldi.

İskenderun Belediyesi 5 Nolu Sosyal Tesis’te, İskenderun CHP İskenderun Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Yeşilmen ve Gençlik Kolları üyesi gençlerle bir araya gelen Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr. Yusuf Civelek, yapılan hizmet ve çalışmaları anlattı. Altyapının önemine değinen Belediye Başkanı Civelek; “Altyapı olmadan olmuyor. İskenderun’un temelini, altyapısını yaptık. Küresel iklim değişiklikleri yaşanıyor. Biz yaptığımız çalışmalarla buna karşı önlemler aldık” dedi.

Belediye’nin sosyal tesislerini ve otoparklarını belediyenin işlettiğini anımsatan Belediye Başkanı Civelek, kentsel dönüşüm yapılacağını belirterek; “Önümüzdeki yapacağımız en önemli şey kentsel dönüşüm olacaktır. Kentsel dönüşümde kimse yerinden olmayacak. Tapu sahibi olacak, mağdur olmayacak” diye konuştu.

AVM’nin orada üstgeçit, Servet Gıda’nın karşısında çok katlı otopark yapılacağını belirten Belediye Başkanı Civelek; “Çok katlı otoparkın girişinde son derece modern bir balıkhane yapacağız. İskenderun deniz kenti! Halkımız balığa rahat ulaşacak, balık alabilecek, balıkçı esnafımız da daha rahat ve modern bir ortamda balık satabilecek” dedi.

Gençlerin geleceğimiz olduğunu ifade eden Başkan Civelek; “Gençlik idealisttir. Gençlik ayrıcalıktır. Geleceğimiz sizlersiniz. Hep birlikte çalışacağız. Gençlik Merkezini beraber kuracağız. Bu gençlik merkezinde satranç köşeleri,  okuma yerleri gibi yerler olacak. Okumayan toplum olduk. Okumayan yarını göremez.  Büyük Önderimiz Mustafa Kemal’in ilkelerine sahip çıkacağız. Başka yolumuz yok” şeklinde konuştu.

Ortadoğu’da yaşanan sıkıntılara dikkat çeken Başkan Civelek; “Biz bu sıkıntıları yaşamıyorsak bunu Mustafa Kemal Atatürk’e ve bize yaşattığı rönesansa borçluyuz” dedi.

Belediye Başkanı Yusuf Civelek’in her zaman yanında olacaklarını ve var gücüyle çalışacaklarını belirten CHP İskenderun Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Yeşilmen de; “Biz gençlerin ekmek ve ideal dışında hiçbir gaye ve isteği yok. Biz idealimiz için çalışıyoruz. Seçim sürecinde ve seçim sonrasında her zaman yanınızdayız. Var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.

Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Gençlik Kolları üyesi Ufuk Baltacı da, ülkemize yön veren tüm olaylarda aktif olarak önde olmak istediklerini ifade etti.

2 YORUMLAR

  1. Bu hizmetlerle gençliğimiz gururlaniyor hakli olarak. CHP li belediye diyorlar arkadaslarina.sandik patlayacak halk hizmete destek verecektir.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here