Yeni Yıl Atatürk Anıt Alanı’nda Karşılanacak

0
69

Yeni yıl, Atatürk Anıt Alanı’nda 31 Aralık 2012 Pazartesi gecesi müzik yayını ve havai fişek gösterisi ile karşılanacak. İskenderun Belediyesi’nce düzenlenecek olan yeni yıl kutlamasına, tüm halkımızın davetli olduğu belirtildi.

Yılbaşı gecesi için İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından gerekli önlemler alındı. Vatandaşlar, her türlü istek ve şikâyetini İskenderun Belediyesi’nin 4441939 numaralı çağrı merkezine ve 6141684 nolu telefona bildirebilecek.

Yılbaşı gecesi araç kullanamayacak durumda olanlara Zabıta Müdürlüğü yardımcı olacak. Vatandaşın yılbaşını huzur ve güven içerisinde geçirmesi amacıyla tüm önlemler alındı.

Denetimler Sıklaştırıldı

Yılbaşı öncesi denetimlerini sıklaştıran İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, vatandaşın daha hijyen ve kaliteli ürün alabilmesi amacıyla pasta ve gıda üretim ve satış yerlerine kontrol ve denetimde bulundu. Kontrol ve denetimlere İskenderun Belediyesi’nin gıda mühendisi ve sağlık memuru da katıldı. Belediye Zabıta Müdürü Abdullah Kaya, halkımızın sağlığını korumaya yönelik denetimlerin aralıksız süreceğini belirtti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here