Vurucu; “Belen’i Hak Ettiği Noktaya Getireceğiz”

0
64

belen-vurucu1Seçim Bürosu önünde başkanlık yarışında kendisine destek veren Belen halkı ile zaferini kutlayan Ak Partili Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu; “Belen halkı; yardım paket ve inşaat malzemeleri verene değil gönüllerine girene oy verdiler” dedi.

Belen halkı ile bir araya gelen ve burada halka seslenen Belen Belediye Başkanı Vurucu, konuşması öncesinde Kuran-ı Kerim okuttu. Belen Belediye Başkanı Vurucu, mazbatasını önümüzdeki günlerde alacağını ifade ederek; “Önemli bir süreç sonunda başarı ile çıkmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bunun için büyük mücadele verdik. Durmak yok yola devam anlayışı ile görevimize dualarınızla ve yardımlarınızla başlayıp şaibesiz, lekesiz, hilesiz ve şeffaf bir biçimde bitirmek istiyoruz.

belen-vurucu2

Biz Belen’de CHP adayı ve MHP adayıyla yarıştık. Seçim döneminde gıda, battaniye, giyim ve kömür gibi yardımlar yapıldı ama halkımız bu tür rüşvete kanmadı. Belen halkı, yardım paket ve inşaat malzemeleri verene değil gönüllerine girene oy verdiler. Bundan dolayı da tüm Belen halkına teşekkür ediyorum. Bu başarımda daha önceleri MHP Belen İlçe Başkanlığı görevi yürüten arkadaşlarımızın da katkısı vardır. Onlara da teşekkür ediyorum. Belen’i hak ettiği noktaya getireceğiz” dedi.

Belen’in öncelikleri konusunda bilgi veren Başkan Vurucu, öncelikli projeleri, su problemini Aslantaş suyu ile çözmek, çevre temizliği ve 50 yataklı bir hastane olarak sıralarken, Belen’de yapılacak hizmetlerin aciliyet sırasına göre peyder pey hayata geçirileceğinin altını çizdi. Konuşma sonunda katılımcılara kavurma dağıtıldı.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here