“Ülkemizin En Büyük Gücü Kuşkusuz Girişimcilerimiz”

0
357

Metal At Çelik Hasır Tel ve Çivi Tesislerini Gezen Vali Lekesiz;

Hatay Valisi Celalettin Lekesiz, Payas’ta kurulu bulunan Metal At Çelik Hasır Tel ve Çivi Tesisleri’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Ziyaretinde Vali Lekesiz’e Dörtyol Kaymakamı Hasan Özyiğit eşlik etti.

Fabrikanın imalat aşamalarını gezerek yönetim kadrosu tarafından işletme hakkında teknik bilgiler alan Vali Celalettin Lekesiz, Metal At gibi işletmelerin açtığı yeni ufukların iş dünyasında rekabetin artmasına, üretim faaliyetlerinin ve üretimde kullanılan yöntem ve tekniklerin değişmesine neden olduğunu söyledi. Vali Lekesiz; “Üretim ve istihdama ciddi katkılar sağlayan Metal At Çelik Hasır ve Tel ve Demir Mamulleri İşletmesi’nin sahipleri Bozatlı ailesini tebrik ediyorum. Ülkemizin en büyük gücü kuşkusuz girişimcilerimiz. Çıraklıktan yetişmenin verdiği güvenle işlerinde en iyi olmayı hedefleyen hevesli, girişimci ve kararlı Bozatlı Ailesi’nin her türlü çabası takdire değer” diye konuştu.

Metal At Genel Müdürü Abdullah Bozatlı da, Vali Lekesiz’in ziyaretinden ötürü büyük mutluluk ve gurur duyduklarını belirterek; “Hatay ve sanayiciler için çok büyük bir şans olduğunu ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek yeni yatırımlarla hedeflerimizi daha da büyütmenin gayreti içerisindeyiz. İşletme olarak biz demenin gururunu yaşayan bir aileyiz. İnsana verdiğimiz değer, çalışanlarımıza duyduğumuz güven ve kurum olmanın sorumluluğuyla hareket ediyoruz. Türkiye’nin dostluğu, arzulanan ve husumetinden çekinilen bir ülke olarak kalabilmesi için dünya çapında büyümüş ve markalaşabilmiş firmalarımızın sayılarının hızla artmasına ihtiyaç vardır. İşte bu sorumluluk bilinci ile yolumuza, hızla ve kontrollü olarak büyüyerek devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here