Tosyalı; “İskenderun Belediyesi’ne Kurumsal Bir Kimlik Kazandırmak İçin Yola Çıktık”

0
122

Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, Tosyalı Holding’in çalışanlarıyla buluştu.

31 Mart yerel seçimleri öncesinde saha çalışmalarına hız kazandıran Cumhur İttifakı Ak Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, yönetim kurulusu üyesi olduğu Tosyalı Holding’in şirket çalışanlarıyla bir araya geldi.

“İskenderun’umuzda yaşayan kıymetli hemşerilerimiz gibi, değerli çalışanlarımızın, kardeşlerimizin de istek ve beklentilerini dinliyoruz. Biz büyük bir aileyiz, birlikte güçlüyüz! O hiç bitmeyen heyecanınız için çok teşekkür ediyorum” diyen Başkan Adayı Fatih Tosyalı’nın konuşmasına çalışanlar alkışlarıyla destek verdi.

Tosyalı; “İskenderun Belediyesi’ne kurumsal bir kimlik kazandırmak için yola çıktık. Hedeflerimiz ve hayallerimiz var. Bunları şekillendirecek projelerimiz var. Bu çıtayı sizin de sayenizde daha yukarıya, burada yaşayan insanların memnuniyet düzeylerini, yaşam kalitesini daha da arttıran bir faaliyet ortaya koymak nasip olur. Bunu hep birlikte başaracağız” dedi.

Aday Fatih Tosyalı daha sonra OSB yönetimi firma sahipleriyle bir araya geldi. Tosyalı, başkanlığını yürüttüğü Organize Sanayi Bölgesi’ne ziyarette bulundu. OSB’de faaliyet gösteren firma sahipleriyle buluşan Tosyalı, İskenderun’a dair hedeflerini ve yönetim ilkelerini anlattı. OSB hizmet binasında gerçekleşen ziyarette, Cumhur İttifakı Ak Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, 31 Mart 2019’da gerçekleştirilecek yerel seçimlerin İskenderun, Hatay ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diledi.

İskenderun’u el birliğiyle ve ortak akıl ile yöneteceklerini Başkan Adayı Fatih Tosyalı; “İskenderun’u hep birlikte hak ettiği değere kavuşturacağız. Bir bakıma bu birliğimiz, beraberliğimizin de inşallah bereket getireceğine inanıyorum. İyi ki varsınız. Fedakâr insanlarsınız” ifadesinde bulundu.

OSB yönetimi ve firma sahipleri ise İskenderun Belediye Başkan adaylığından dolayı Fatih Tosyalı’ya başarı dilek ve temennisinde bulundu. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here