Tek Tesellimiz Can Kaybı Olmaması!

0
65

savaş-yangın1Başkan Savaş, Yangın Bölgelerinde İncelemelerde Bulundu

Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, yangından zarar gören köyleri gezerek incelemelerde bulundu ve hemşerileri ile bir araya gelerek geçmiş olsun dileklerini iletti. Başkan Savaş ayrıca hemşerilerini bayramda yalnız bırakmayarak, vatandaşların bayramını kutladı.

Geçtiğimiz günlerde başlayan ve 4 gün süren yangından zarar gören köyleri gezerek incelemelerde bulunan Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş belirtilen bölgelerde hemşerileri ile bir araya gelerek vatandaşlar ile sohbet etti ve geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Savaş, yaşanan yangın felaketinde can kaybı olmamasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Devlet-Vatandaş işbirliği ile tüm ekiplerin ve vatandaşların özverili çalışmaları sonrasında yangının kontrol altına alındığını ifade eden Başkan Savaş; “Yaşanan bu acı olayda ciğerlerimiz yandı. Üzüntümüz büyüktür. Ancak güçlü bir devlete sahibiz. Devlet-vatandaş işbirliği ile özverili bir çalışmayla yangın kontrol altına alında. Yüzlerce hektar alan zarar gördü. Tek tesellimiz ve sevincimiz can kaybı olmamasıdır. Yaralar en kısa zamanda sarılacaktır. Moralinizi yüksek tutun. Bizler her zaman yanınızdayız” dedi.

Yangın bölgesinde ve köylerde incelemelerde bulunan Başkan Savaş, ayrıca yangının kontrol altına alınmasında özveriyle çalışan ekipleri de tebrik ederek, yetkililerden yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here