“Şehrin Gelişmesine Birlikte Katkı Verebiliriz”

0
55

itso-kaymakam4Kaymakam Özyiğit’ten İTSO Yönetimine Ziyaret

İskenderun Kaymakamı Hasan Özyiğit İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Yönetimine nezaket ziyaretinde bulundu. Geçtiğimiz aylarda göreve başlamasıyla kendisini makamında ziyaret eden İTSO yönetimine iadeyi ziyarette bulunan Kaymakam Özyiğit, yeni yıl ile birlikte iadeyi ziyaretlere başladığını ve ilk olarak şehrin en önemli sivil toplum kuruluşu olan İTSO’yu ziyaret etmek istediğini kaydetti.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri tarafından kapıda karşılanan Kaymakam Özyiğit, şehrin ekonomik, sosyal, sportif ve kültürel yöneten gelişmesi için el birliği ile hareket edilmesi gerektiğine vurgu yaptı. Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette konuşan Kaymakam Özyiğit, İTSO’nun şehrin gelişmesinde lokomotif görevi gördüğünü belirterek; “İskenderun’un ekonomik ve sosyal yönden gelişmesi ve kalkınması için adeta bir lokomotif görevi görüyorsunuz. Şehrimizin en güzide kuruluşlarından biri olan İTSO bir nevi kamu görevini de başarı ile yürütmektedir. İTSO’nun proje ve karar verme noktalarında birlikte hareket edilmesi gerektiğine inanıyorum. Gerçekleştireceğiniz projelerde sivil toplum kuruluş temsilcileri oda başkanları ile birlikte hareket edilmesi gerektiğine inanıyorum. İskenderun için hep birlikte hareket edilmesi ve ortak noktada birleşilmesi halinde şehrin gelişmesine birlikte katkı verebiliriz” dedi.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise; “İTSO olarak yapmak istediğimiz projelerimiz belli. Projelerin hayata geçirilmesi noktasında birlikte hareket edilirse işlerin daha da kolaylaşacağı kanaatindeyiz. İTSO olarak şehrin sorunları ve çözüm yolları için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” diye konuştu.

İskenderun Kaymakamı H.Hasan Özyiğit’in ziyaretinde İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Meclis Başkanı Servet Ugutmen, İTSO Başkan vekili Çağrı Belibağlı, Muhasip üye Özcan Aslan, İTSO yönetim kurulu üyeleri Bülent Seküçoğlu, Gassan kuran ve Adnan Mursaloğlu’da hazır bulundular.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here