Belediye Başkanı Yusuf Civelek ve Eşi Yeni Yıla Halkla Birlikte Girdi

0
418

yeni yıl kutlama1Yeni yıl, İskenderun’da Atatürk Anıt Alanında karşılandı. İskenderun Belediye Başkanı Dr. Yusuf Civelek ve eşi Dr. Ümran Civelek’in katıldığı etkinlikte, İskenderun halkı müziğe tempo tutarak, gönlünce eğlendi.

Alanı dolduran halkın arasında gezerek, yeni yılını kutlayan Belediye Başkanı Yusuf Civelek’e, vatandaşlar sevgi gösterisinde bulundu ve yeni yıl anısına birlikte fotoğraf çekildi. Yeni yıl karşılamasında, Belediye Başkanı Civelek ve halkımız dilek fenerleri uçurdu. İskenderun Belediyesi’nce düzenlenen yeni yıl kutlaması, havai fişek gösterisi ile de renklendi. Yeni yıl dolayısıyla, çarşılar, sahil bandı renkli ışıklandırmalarla süslendi.

yeni yıl kutlama2

Belediye Başkanı Dr. Yusuf Civelek ve eşi Dr. Ümran Civelek, Atatürk Anıt Alanı’nda bulunan İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Cengiz Başar’ın, görevli Emniyet Mensuplarının ve Zabıta Memurlarının da yeni yılını kutladı.

2014 yılının ilk dakikasını halkla birlikte karşılayan Belediye Başkanı Dr. Yusuf Civelek; “Sevgili kardeşlerim 2013’ü uğurluyoruz, güle*güle 2013. Mutlu yıllar diliyorum. Yeni yıl sevgiye, kardeşliğe, dostluğa vesile olur, Hoş geldin 2014” dedi.

Yeni yıla giriş coşkusunun ardından Atatürk Anıt Alanı’nın arkasında yapılan iskele de gezildi. Vatandaşlar İskelede doyasıya hatıra fotoğrafı çektirdi.

yeni yıl kutlama3

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here