Sarıseki Belediye Başkanı Özer: “Bu Seçimde İskenderun Çağ Atlayacak”

0
85

bülent özer24Ak Parti Belediye Meclis üyesi adayı ve Sarıseki Belediye Başkanı Bülent Özer, Ak Parti’nin 30 Mart’ta tarih yazacağını belirtti. Özer, Sarıseki’de düzenlenen istişare toplantısında yaptığı konuşmada beldelerde Ak Parti oylarının tavan yapacağını belirterek rekor bir oyla sandıktan çıkacaklarını söyledi.

Partisinin kendisine verdiği her görevi en iyi şekilde yapacağını belirten Özer; “İskenderun Adayımız Seyfi Dingil’i, Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sadullah Ergin’i canı gönülden destekliyoruz. 30 Mart’ta Başta Büyükşehir olmak üzere İskenderun’da da hizmet belediyeciliğini getireceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Sizlerin bu desteği sürdüğü müddetçe bizler tarih yazmaya devam edeceğiz ”dedi.

Halkın yoğun sevgi gösterileri ve tezahüratları çerçevesinde sık sık konuşması kesilen Özer konuşmasının devamında; “Sevgili hemşerilerim bu seçim Hatay’ımız ve İskenderun’umuz için çok büyük önem arz ediyor. Bu seçimde ya İskenderun geriye gitmeye devam edecek, ya da çağ atlayacak. Bizler göreve geldiğimizde Beldelere de eşit hizmet gidecek. Sizlerin her türlü konuda yanınızdayız” şeklinde konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here