Şanlı Çifti, Gözyaşları Arasında Defnedildi

2
381

şanlı cenaze1Karaağaç beldesinde bulunan Onur Sitesindeki evinde eşini vurduktan sonra intihar eden Nardüzü eski belediye başkanı Ahmet Şanlı ve eşi Mevlüde Şanlı gözyaşları arasında toprağa verildi.

Ahmet Şanlı ve Mevlüde Şanlı için 18 yıl başkanlığını yaptığı Nardüzü Belediyesi önünde tören düzenlendi. Törene katılanlar Şanlı çiftinin tabutlarını karanfillerle donattılar.

şanlı cenaze2

Anne ve babasının ölümlerinden ve ölüm şekillerinden oldukça etkilenen Şanlı çiftinin büyük oğulları Yusuf Şanlı; “Babam bu beldeye çok hizmet etti. Ailesinden önce belde halkının çıkarlarını ön planda tuttu. İnsanlara faydalı biriydi, annem ve babam çok iyi insanlardı. Lütfen onları iyilikleriyle hatırlayın, ölüm şekilleriyle değil” dedi. Törenin ardından Şanlı Çifti Nardüzü mezarlığında gözyaşları arasında toprağa verildi.

şanlı cenaze3

Nardüzü eski belediye başkanı Ahmet Şanlı önceki akşam saatlerinde evinde eşiyle tartışmış tartışma sonucu kendisine ait ruhsatlı tabanca ile eşine üç el ateş ettikten sonra şakağına sıktığı tek kurşunla hayatına son vermişti.

2 YORUMLAR

  1. Büyük bir hüzün yaşıyorum çok uzaklarda. Sosyal medyadan aldım acı kaybımızı gözlerime inanamadım. Yalan olsun istedım, kabus gibi ama maalesef değilmiş. Dünya iyisi amcam ve yengem aramızda yok ama kalbimizde hep var olacaklar. Sevgi ve rahmetle anıyorum her ikinizi…

    • Son defa sizlerin naaşına dokunmak vedalaşmak isterdim ama yeni haberim oldu… İfade etmek zor kabullenmek daha zor. Kelime bulamıyorum, Ahmed`im ruhun şad olsun, yenge nur içinde yat. Sonuca katlanmak zorunda kalan aile efradına ve üzüntü duyan tüm yakınlara sabırlar diliyorum. Başımız sağ olsun.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here