Palmiye Hastanesinden Anne Baba Adaylarına Müjde!

0
72

palmiye hastanesi (12)İskenderun Özel Palmiye Hastanesi, anne ve baba adayları için başlattığı eğitim seminerlerine devam ediyor.

Alanında uzman olan doğum koçu Figen Tümer tarafından Palmiye Hastanesi bünyesinde başlatılan eğitimlerde anne ve beraberlerinde kendilerine refakat eden baba adaylarına hamilelik süreci ve doğumla ilgili görsel ve işitsel olarak bilgiler veriliyor. İskenderun ve bölgesinde ilk kez Palmiye Hastanesinde uygulanmaya başlayan eğitim seminerlerine ilgi oldukça yoğun. Seminerlere katılan baba adayları eğitimi son derece faydalı bulduklarını, ilk kez yaşayacakları mucize olay öncesinde ve sonrasında neler yapmaları gerektiğini Palmiye Hastanesinde öğrendiklerini belirttiler. Heyecanla çocuklarını kucaklarına alacakları günü bekleyen anne adayları ise eşlerinin kendilerine destek olma noktasında daha bilinçli olmalarına olanak tanıyan eğitim seminerlerinde çok şey öğrendiklerini söylediler.

palmiye hastanesi (13)

 Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan doğum koçu Figen Tümer, eğitim seminerlerinde en çok üzerinde durdukları konuların başında normal doğum geldiğini söyledi. Normal doğumun üstünlüklerinin ve özelliklerinin altının çizildiği eğitimlerde özellikle ilk çocuğa hamile olan annelerin ve eşlerinin bu eğitimden çok büyük fayda sağlayacaklarını belirten Tümer, alanında uzman kadrolar ile İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde devam eden bu uygulamanın ilk kez bölgemizde Palmiye Hastanesinde gerçekleştirildiğini ve uygulamanın ücretsiz olduğunu söyledi. Gündüz ve gece seansları olarak iki dönemde eğitimlerin devam ettiğini belirten Figen Tümer, anne ve baba adayları için bu eğitimlerin çok büyük bir şans olduğunun altını çizdi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here