Mucize Şampiyonluk, Culha’ya Armağan!

0
138

gökmeydan12016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Hatay Okul Sporları Erkek Voleybol Şampiyonasında Hatay Şampiyonluğunu elde eden Gökmeydan Ortaokulu Yıldız Erkek Voleybol Takımı elde ettikleri kupayı Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha’ya hediye etti.

Gökmeydan Ortaokulu Müdürü Nazım Karabulut, Beden Eğitimi Öğretmeni ve Takım Antrenörü Gökhan Turunç ve Okul Aile Birliği Yöneticileri ile birlikte Başkan Culha’yı makamında ziyaret eden başarılı sporcular kupayı takdim ederken, bölge şampiyonasında da Arsuz’u ve Hatay’ı en iyi şekilde temsil edeceklerinin sözünü verdi.

Başkan Nazım Culha da sporcuların başarılarıyla gurur duyduğunu ve övündüğünü söyleyerek; “Çocuklarımızı tebrik ediyoruz. Çocuklarımıza bu başarı zeminini oluşturan hocalarımıza da teşekkür ediyoruz. İlçemizdeki bir okulun Hatay Şampiyonu olması bizi çok gururlandırdı. Bir sonraki adım bölge şampiyonası. Temennimiz okulumuzun bölge şampiyonluğunu da kazanmasıdır. Bu kupanın ilçemize gelmesinde emeği geçen herkese tekrar-tekrar teşekkür ediyor, sporcularımızı kutluyorum” dedi.

gökmeydan2

Kısıtlı imkanlarla elde edilen başarıyı mucize olarak nitelendiren Gökmeydan Ortaokulu Müdürü Nazım Karabulut ise desteklerinden dolayı Başkan Culha’ya teşekkür ederek; “Gökhan Hocamızın çok büyük gayretleri var bu başarıda. Sahaya sürecek yedek oyuncu bulmakta zorlanan bir takımı Hatay Şampiyonu yaptı. Sanki bir mucize gibi Geçen yıl finali kaçırmıştık. Ama bu yıl şampiyon olduğumuz için çok mutluyuz” diye konuştu.

Gökmeydan Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni ve Takım Antrenörü Gökhan Turunç da bölge şampiyonasının 16-19 Şubat tarihleri arasında yapılacağını, ancak şampiyonanın hangi ilde düzenleneceğinin henüz belirlenmediğini belirterek, şampiyonada güzel maçlar ortaya koyan ve hiçbir rakibe fırsat vermeden Hatay Şampiyonluğunu elde eden sporcularını tebrik etti.

Yapılan konuşmaların ardından başarılı sporcular hem Başkan Nazım Culha’nın doğum gününü alkışlarla kutladı, hem de şampiyonluk kupasını hediye etti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here