Milletvekili Karasayar, DTO’yu Ziyaret Etti

0
48

karasayar-dtoAk Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, olağan kongrelerini gerçekleştirerek yeni yönetimini belirleyen İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi Başkanı Bülent Kavsak ve yönetim kurulunu ziyaret etti.

Milletvekili Karasayar, AKP ilçe başkanı Uğur Feriz ve beraberindekileri DTO İskenderun Şubesi Başkanı Bülent Kavsak, Meclis Başkanı Aksel Butrosoğlu, Deniz Ticaret Odası şube müdürü Ahmet T.Süerdem ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

Ak Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar; “İskenderun deniz şehri, İskenderun’daki deniz ticaretinin gönlümüzde olanın çok altında olduğunu biliyoruz. Şuan ki günümüzde şartların biraz daha iyi olduğunu görüyoruz. Herkes kendi işini en iyi bilendir. Bu gibi çalışmaları sizlerle yapacağız. Denizcilik anlamında bu işi en iyi bilen sizlersiniz. Bizler hükümet olarak hangi kapı çalınması gerekiyorsa burada başarıya ulaşmamız için her kapıyı çalarız. Çünkü bizim isteğimiz şahsi istek değil, bölgenin ülkenin geleceği adına ülkemizin kalkınması adına, denizcilerimizin kalkınması adınadır. Çözemeyeceğimiz hiçbir sorun olmadığını düşünüyorum” diye konuştu.

Karşılıklı fikir alış verişlerin yapıldığı ziyaret esnasında, Milletvekili Karasayar ve DTO İskenderun Şubesi Başkanı Bülent Kavsak yapılması gereken projeler ve çalışmalar hakkında uzun süre sohbet ettiler.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here