Kaldırım Üzerine Park Edenlere Zabıtadan Geçit Yok

0
110

bld-zabıta10İskenderun Belediyesi’ne bağlı Zabıta Müdürlüğü ekipleri, kent genelinde kaldırım üzerine gelişigüzel park eden araçlara göz açtırmıyor. Ekipler özellikle ara caddelerde kaldırımlara park edilen araç sürücülerine önce sözlü uyarıda bulunuyor, ardından kurallara uymayanlara cezai işlem uyguluyor.

Çalışmalarını aralıksız sürdüren İskenderun belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, vatandaşlarımızın yoğun şikâyetlerinin ardından ana ve ara caddelerdeki trafik denetimlerini yoğunlaştırdı.

bld-zabıta11

Ekipler özellikle vatandaşlarımızın kaldırımda yürümesine engel olan ve kötü görünüm arz eden araçlara cezai işlem uyguluyor. Yaşanabilir kent oluşturmak için çalıştıklarını belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, vatandaşlarımızın ve özellikle araç sürücülerinin daha duyarlı olmasını istedi. Gelişigüzel kaldırım üzerine park edilen araçların kötü bir görünüm arz ettiğini, ayrıca halkımızın yürümesini engellediğini belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, bu çalışmaların her gün devam edeceğini vurguladı.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here