Umre Yolcuları Dualarla Uğurlandı

0
127

umre yolculuğu1İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından programlanan Umre ziyareti için kutsal topraklara gidecek olan vatandaşlarımızı uğurladı. Umre ziyareti yapacak olanlar için ilçemiz Çay Mahallesi Camii önünde bir uğurlama töreni düzenlendi.

Umre’ye gidecek olanları yolcu etmeye Ak Parti İskenderun ilçe Başkanı Vedat Tosun ile birlikte gelen Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Kutsal topraklarda kutsal bir göreve gidiyorsunuz. Hepinizin yolu açık olsun. Allah herkese bunu nasip etsin” dedi.

Kuran-ı Kerim ve ilahilerin okunduğu uğurlama töreninde ailelerin heyecanına ortak olan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil burada bulunan vatandaşlarla yakından ilgilendi.

umre yolculuğu2

Umre ziyareti yapacak olan vatandaşlarımızla bir süre sohbet eden Başkan Seyfi Dingil; “İnşallah Umre ziyaretine gidecek olan vatandaşlarımız sağ salim gider ve gelirler. Hem şehrimiz hem de ülkemiz için dua ederler ve hayırlısıyla dönerler. Kutsal topraklara gitmek, orada dua etmek kadar manevi bir güzellik yoktur. Hepinize hayırlı yolculuklar diliyor, tekrar sağ salim dönmenizi Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

Yapılan duaların ardından otobüslere binen Umre yolcularıyla tek-tek vedalaşan Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Hepinizin yolu açık olsun! Allah’a emanet olun” diyerek vatandaşlarımızı uğurladı.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here