CHP İskenderun İlçe Örgütünden Başkan Savaş’a Nezaket Ziyareti

0
238

chp-savaş ziyaret1Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) İskenderun İlçe Örgütü, Hatay Büyükşehir Belediye (HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a ilçede bulunan çalışma ofisinde bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Gerçekleşen ziyarete, yeni seçilen İskenderun İlçe Başkanı Yusuf Mansuroğlu, İlçe Sekreteri Yılmaz Akbay, İlçe Saymanı Semir Çıtanak, İlçe Eğitim Sekreteri Bülent Şimşek, ilçe yönetiminden Fuat Çıkan, Güray Yayla, Nermin Kayna, Nalan Akkülah, Yusuf Göl, Fatih Bereketoğlu ve Kadın Kolları Başkanı Nilgün Selçuk ile Gençlik Kolları Başkanı Cem Karpuz katılım gösterdi.

chp-savaş ziyaret2

Mansuroğlu, Savaş’a Çalışmalarında Başarılar Diledi

Başkan Savaş, kısa bir zaman önce seçilen yeni yönetimin Hatay’a, İskenderun’a ve Türkiye’ye hayırlı olması dileklerinde bulunurken, Türkiye’nin huzuru ve refahı için yapılacak önemli çalışmaların gerekliliğine vurgu yaptı.

CHP İskenderun İlçe Örgütü Başkanı Mansuroğlu da Başkan Savaş’ın il geneline yaptığı başarılı çalışmaları yakından takip ettiklerini ve hizmetleriyle Hatay’a seviye atlatan Başkan Savaş’a bu meşakkatli yolda destek olmaya devam edeceklerini ifade etti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here