İTSO Yeni Yönetimine Ziyaretçi Akını

0
97

itso seri ziyaret1Geçtiğimiz günlerde yapılan seçimle yeni başkan ve yönetimini belirleyen İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) yeni yönetimine ziyaretler aralıksız devam ediyor.

Emniyet Müdürü Başar Yönetime Başarılar Diledi

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ı makamında ziyaret eden İskenderun İlçe Emniyet müdürü Cengiz Başar, demokratik bir seçim sonrası göreve gelen Levent Hakkı Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi.

Ziraat Bankası Şube Yöneticisi Çömlekçi Başarılar Diledi

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret eden Ziraat Bankası İskenderun Şube yöneticisi Fatime Çömlekçi de, Başkan Yılmaz ve yeni yönetimine çalışmalarında başarılar diledi. Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette ağırlıklı olarak İskenderun ekonomisi görüşüldü.

ABİGEM Üyeleri İTSO’ya Projeler İle Geldi

İTSO yönetimini ziyaret eden Türkiye Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi (ABİGEM) Direktörü Bülent Yüce, Avrupa Birliği Proje geliştirme programlarının yanı sıra proje hazırladıklarını belirterek; “Bu konularda şirketlere, sivil toplum kuruluşları, Kobilere proje hazırlama iş geliştirme konularında destek veriyoruz. Bu konularda çeşitli eğitim toplantılarımız ve seminerlerimiz oluyor Bizlere görev vermenizi bekliyoruz ve sizlerin talepleri doğrultusunda bizlerde sizlerle çalışmak ve bölge için projeler üretmek istiyoruz” dedi.

Sosyal Güvenlik Müdürü Turan İTSO Yönetimine Başarılar Diledi

İskenderun Sosyal Güvenlik Müdürü Mustafa Turan da gün içerisinde İTSO yönetimini ziyaret ederek yönetim kurulu üyelerine yeni görevlerinde başarılar diledi. İskenderun’un sanayi kenti olduğuna ve sigortalı çalışan sayısının yüksek olduğuna vurgu yapan Turan, İskenderun’un ekonomik ve sosyal yönden gelişen bir şehir olduğunu kaydetti. İTSO Yönetimine Suriye olayları nedeniyle ekonomik sıkıntı yaşayan işverenlerin sigorta prim borçları konusunda da bilgiler veren Turan, bu konudaki gelişmeleri takip ettiklerini de sözlerine ekledi.

itso seri ziyaret2

İTTSO Yönetimi Tüm Ziyaretleri Önemsiyor

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO)  Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, bu tür ziyaretlerin İskenderun ekonomisi ve üyeler için olumlu olduğuna dikkat çekerek; “Yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte bizleri ziyaret eden kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, sivil toplum kuruluş temsilcilerinin talep ve isteklerini not alıyoruz. Oda olarak seçimden yeni çıkmış bulunuyoruz. Bu bakımdan bazı konularda hemen karar veremeyebiliriz. Bu bağlamda üyelerimiz ile birlikte yapacağımız ortak istişare toplantıları ile İskenderun menfaatine pozitif kararlar alınacağı inancındayım” dedi.

Gerçekleştirilen ziyaretlerde İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ile birlikte İTSO Başkanvekili Çağrı Belibağlı,  İTSO Yönetim Kurulu Muhasip üyesi Özcan Aslan,  Yönetim Kurulu Üyeleri Necat Özkaya ve Gassan Kuran’da hazır bulundular.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here