İskenderun’da Fatih Kısaparmak Rüzgarı

0
113

festival programı4İskenderun Belediyesi tarafından düzenlenen 5 Temmuz Kültür ve Turizm Festivali kapsamında sahne alan Fatih Kısaparmak konserine İskenderun halkı yoğun ilgi gösterdi.

Atatürk Anıt Alanında yapılan halk konserine katılan binlerce vatandaş sanatçının türküleri eşliğinde doyasıya bir müzik gecesi yaşadılar. İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil sahneye çıkarak günün anısına Fatih Kısaparmak’a çiçek ve plaket verdi. Burada duygularını ifade eden Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Fatih kardeşimiz Türk halkının gönlünde yer etmiş büyük usta bir sanatçımız. Onun değerini biz biliyoruz. Bugün de gördük ki halkımız festivalimize sahip çıkarak sanatçımıza büyük ilgi göstermiştir. İskenderun halkı her şeyin en iyisini, en güzelini hak ediyor” dedi.

festival-fatih kısaparmak (5)

İskenderun’da olmaktan dolayı mutluluğunu belirten Fatih Kısaparmak, İskenderun halkının kendisine gösterdiği ilgi ve desteğe layık olacağını söyledi. Anıt alanında bulunan gençler, Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e sevgi gösterisinde bulunarak, bu yıl kaliteli ve sevilen sanatçıları şehre getirdiği için teşekkür ettiler. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden konserde vatandaşların tüm isteklerini yerine getiren sanatçı, İskenderun’a tekrar gelmek dileğiyle alkışlar arasında sahneden ayrıldı.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here