İncil Kilisesi Vaizi, Başkan Civelek’i Ziyaret Etti

0
382

bld-incil kilisesiİskenderun İncil Kilisesi Vaizi Cem Konur, İskenderun Belediye Başkanı Dr. Yusuf Civelek’i ziyaret etti. Makamda gerçekleşen ziyarete, İskenderun İncil Kilisesi Vaizi Cem Konur ve Can Kurtaran katıldı. Ziyareti, Başkan Civelek’in yeni yılını kutlamak amacıyla gerçekleştirdiklerini belirten Vaiz Cem Konur, gösterilen ilgi ve yakınlığa teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Yusuf Civelek de konuklarının yeni yılını kutladı. Sohbet sırasında küresel iklim değişikliği yaşandığına dikkat çeken Belediye Başkanı Civelek, belediye olarak buna karşın önlemler alındığını da söyledi.

Belediye Başkanı Civelek, İskenderun’da su problemini çözdüklerini altını çizerek; “Yağmur suyu drenaj kanalları yaptık. Altyapı temeldir. İskenderun’un altyapısı tamamlandı. Ayrıştırma ve geri dönüşüm sistemiyle Katı Atık Değerlendirme ve Bertaraf Tesisi yapıldı. Dünyada en önemli sorun çevredir” dedi.

Yapılan hizmetlerden dolayı memnuniyetini dile getiren İskenderun İncil Kilisesi Vaizi Cem Konur, Başkan’a teşekkür etti. Konur; “Altyapı çalışmasının ardından yollar asfaltlanıyor. Yollar, caddeler çok güzel oldu” diye konuştu.

Ziyarete katılan Can Kurtaran da yaptığı konuşmasında, yeni içme suyu şebekesinin yanı sıra TEDAŞ’ın elektrik şebekesini yer altına alması, doğalgaz şebeke çalışmasından dolayı memnuniyet duyduğunu belirterek; “Özellikle su projesi asrın projesidir” dedi.

Halka eşit ve adil hizmet verildiğini, halkın ödediği paralarla oluşan bütçenin çarçur edilmediğini, çok dikkatli kullanıldığını belirten Başkan Civelek; “Benim iki değişmez kırmızıçizgim var. Nasıl gelirsen gel, kul hakkıyla gelme, diğeri sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma. Bunlar benim değişmez kırmızıçizgilerimdir” diye konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here