İkem Koleji, Yardıma Muhtaç Çocukları Giydirdi

0
240

ikem-kimsesiz1İKEM Koleji, Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği’ne yaptığı kışlık kıyafet ve ayakkabı yardımlarına devam ediyor.

Sosyal sorumluluk projelerini sürdüren İkem Ailesi, dernekler sayesinde birçok muhtaç insanın giyindiğini, ısındığını ve okuduğunu ifade ederken yardımlarını esirgemeyeceklerini belirtti.

ikem-kimsesiz2

Özel İkem Koleji Genel Müdürü Önder Özbay; “Özel İkem Koleji Okul Aile Birliği üyeleri pasta yaparak sattıkları etkinlikten elde ettikleri gelirle İskenderun Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği bünyesindeki çocuklara yardımda bulundu. Ayrıca Afyonlu yardımsever iş adamı Celal Palalı desteği ile mont ve botlara kavuşan çocukların mutluluğu görünmeye değerdi. Kışlık mont ve botlar Korunmaya Muhtaç Çocuklar Derneği binasında çocuklara, idareci ve öğretmenlerle birlikte dağıtıldı. Kurum olarak yardım edebilmenin mutluluğu içindeyiz” dedi.

Dernek Başkanı Zeynep Çakmaklı yapılan desteğin anlamlı olduğunu ve Özel İkem Kolejinin geçtiğimiz yıllarda da derneklerine katkı sunduğunu dile getirerek teşekkür etti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here