İGC ve Batıgöz Arasında İndirim Protokolü İmzalandı

0
15

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti (İGC) ile Batıgöz İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi arasında ‘Kurumsal İşbirliği Protokolü’ imzalandı.

İmzalanan protokol çerçevesinde İskenderun Gazeteciler Cemiyeti üyelerine Batıgöz İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi’nde geçerli olmak üzere sağlık hizmetlerinde indirim sağlanacak.

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Rızkullah Terbiyeli yaptığı açıklamada anlaşmanın hayırlı olması temennisinde bulunarak; “İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi Kurumsal Pazarlama ve İş Geliştirme Yöneticisi Mehmet Gassaloğlu ile bir araya geldik. İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ve Batıgöz İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi arasında ‘Kurumsal İşbirliği Protokolü’ imzaladık. Üyelerimiz ve birinci derece yakınları yaşadıkları sağlık sorunlarının tedavilerinde belirlenen oranda indirimden faydalanabilecekler” diye konuştu.

İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi Kurumsal Pazarlama ve İş Geliştirme Yöneticisi Mehmet Gassaloğlu ise; “İskenderun Gazeteciler Cemiyeti üyelerine hizmet vermekten mutluluk duyacağız. Yapılan anlaşmamız hayırlı uğurlu olsun” dedi.

İmzalanan işbirliği protokolü ile İskenderun Gazeteciler Cemiyeti üyeleri ve birinci derece yakınları, muayenelerde %20, tetkiklerde %15 ve ameliyatlarda %10’luk indirimden faydalanabilecekler. (Haber: İlyas Edip TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here