Hatayspor Taraftarı Gümüşhane’ye Gidecek!

0
61

hatayspor taraftar1Hatayspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu, her zaman olduğu gibi Gümüşhane deplasmanında da takımını yalnız bırakmayacaklarını belirtti. Bu hafta sonu başlayacak maçlar öncesinde bir açıklama yapan dernek yöneticileri takıma güvendiklerini ve yine şampiyonluğun en büyük adayının Hatayspor olduğunu belirtti. Açıklamada ayrıca şu ifadelere yer verildi;

“Gönüllerimizin değişmez sevdası Hatayspor’un bu hafta sonu başlayacak yeni sezon maçlarının heyecanı içindeyiz. Ekibimizi ligin ilk maçı olan Gümüşhanespor maçında deplasmanda yalnız bırakmayacağız. Jan Baram başkanlığındaki Hatayspor yönetimine, Ahmet Taşyürek idaresindeki teknik heyete, Güney Atılgan kaptanlığındaki Hataysporlu futbolculara inanıyor ve güveniyoruz. Herkesi de Hatayspor sevgi çemberi etrafında takıma destek vermeye davet ediyoruz.

Hatayspor mevcut kadroyu korumasının yanında kaliteli transferlerle takımı güçlendirdi. İnşallah Gümüşhane maçıyla birlikte galibiyet serisine başlayarak sezon sonunda şampiyonluk hedefine ulaşırız. Bu ilk deplasmanda Taraftarlar Derneği olarak Hatayspor’u yalnız bırakmayacağız. Gümüşhane’ye giderek Hatayspor’umuzu centilmence destekleyeceğiz.”

Ayrıca taraftarlar derneği antrenmana giderek futbolculara baklava ikramında bulunacak. Ligin ilk maçı öncesinde bugün Antakya Atatürk Stadyumunda yapılacak antrenman ve çift kale maçı sonrası teknik heyet ve futbolcuları ziyaret edecek olan taraftarlar, moral için baklava ikramı yapacak.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here