‘Geleceğin İskenderun’unu Hep Birlikte İnşa Edeceğiz’

0
37

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya Tebrik Ziyaretleri Sürüyor

Tebrik ziyaretlerini makamında kabul eden İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, geleceğin İskenderun’unu hep birlikte inşa edeceklerini belirtti.

Kilis Valisi Recep Soytürk, Türkiye Varlık Fonu Yönetim Kurulu Üyesi Fuat Tosyalı, İSSİAD Başkanı Recep Atakaş, Belen Belediyesi eski Başkanı Adnan Vurucu, Memur-Sen ve Bem-Bir-Sen İl Başkanları, 2 Nolu Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Remzi Çaylı ve yönetim kurulu üyeleri, Genç İşadamı Suat Alpaydın, Mustafa Kemal Mahallesi Muhtarı İsa Taş ve mahalle sakinleri, Lalezar Çiçekçilik işletmecileri ve İskenderun Yörük Türkmen Derneği üyeleri, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı makamında ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar dilediler.

Ziyaretlerden dolayı memnuniyetini dile getiren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı; “Kentimizi, işadamlarımızla, odalarımızla, sendikalarımızla, muhtarlarımızla hep birlikte yöneteceğiz. Her kesin görüşlerine düşüncelerine saygılıyız. İskenderun’un gelişmesi ve kalkınması noktasında her türlü öneriye açığız. Her yatırım ve hizmette mutlaka ilgili kişi, kurum ve kuruluşlar ile irtibatlı, işbirliği, dayanışma ve fikir alışverişinde olacağız” dedi.

Ortak Paydamız İskenderun

Ortak paydanın İskenderun olduğunun da altını çizen Belediye Başkanı Tosyalı; “Birlikte ve dayanışma içerisinde bu şehrin menfaatleri doğrultusunda çalışacağız. Ortak paydamız İskenderun’dur. İskenderun’un menfaatleri uğruna herkesin taşın altına elini koyması gerekiyor” şeklinde konuştu.

Tebrikleri tek-tek kabul eden Başkan Tosyalı, gelen konukların ziyaretinden ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Gelen konuklar ise belediye başkanlığı görevinin hayırlı uğurlu olmasını dilerken, ziyaretler çekilen fotoğraflarla son buldu. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here