Esnaf; “Siz Bu Memlekete Yakışıyorsunuz”

0
73

civelek esnaf1Başkan Civelek Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor

İskenderun Belediye Başkanı ve CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr. Yusuf Civelek, esnaf ziyaretini Kanatlı Caddesi ile sürdürdü. Bakan Civelek’i çiçekle karşılayan esnaf, çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve desteğini sergiledi.

Partililerin de katıldığı ziyarette esnafın ve halkın hatırını soran Civelek, ayaküstü kısa sohbetlerde bulundu. Esnafa hayırlı kazançlar dileyen Başkan Civelek, vatandaşlarla sohbet etti.

civelek esnaf2

Başkan Civelek’in mütevazi kişiliğinden duyduğu memnuniyeti dile getiren şoför esnafı; “Biz 56 şoför olarak arkandayız. Hayırlı, uğurlu olsun. Siz bu memlekete, bu memleketin insanlarına yakışıyorsunuz. İnsan olan insana, insanlığını sergileyebilmelidir. Sizi çok seviyoruz” dedi.

Su, elektrik, doğalgazın bir arada ve kısa sürede yapıldığına dikkat çeken bir esnaf ise; “Evimi tadilata girdim iki ay sürdü. Siz bir şehrin altyapısını kısa sürede tamamladınız. Başarınız daim olsun” diye konuştu.

civelek esnaf3

Peynirciler Pasajını da ziyaret eden Civelek’e teşekkür eden esnaflar; “Biz sizden memnunuz. Esnaf olarak sizden incinmedik. Yanımızda değerlisiniz. Kalbimiz sizinle” diyerek büyük moral verdiler.

Esnafın ‘halkın parasını çarçur etmediniz. 40 yıldır yapılmayan hizmetleri 5 yılda yaptınız. Kimsenin cesaret edemediği altyapıyı yaptınız. Sayenizde musluktan akan suyu içeceğiz’ sözlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Civelek; “Önemli olan halka hizmettir. Belediyenin görevi halkın yaşamını kolaylaştırmak, mutluluğunu arttırmaktır. Halkımız teveccüh gösterir, göreve devam edersek altyapı bitti, üst yapı çalışmaları yapacağız” dedi. Civelek, Şehit Pamir Caddesi üzerindeki seçim bürosunu da ziyaret etti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here