Dört Yıldır Aranan Şahıs Yakalandı

0
182

kaymakamlık açıklama1Kaymakam Özyiğit; “Çalışmalarımız Aynı Kararlılıkla ve Hassasiyetle Devam Edecektir”

İskenderun Kaymakamı Hasan Özyiğit, ilçemizde genel asayişin sağlanması, kamu düzeninin korunması, suç ve suçlularla mücadele konularında yürütülen çalışmaların aralıksız olarak devam ettiğine dikkat çekti. Kaymakam Özyiğit, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması ile geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın daha huzurlu ve güvenli bir geleceğe sahip olması için hassasiyet gösterdiklerini dile getirdi.

Bu doğrultuda; karıştığı 40’tan fazla Uyuşturucu, Yaralama, Hırsızlık, Silahla Tehdit ve Ruhsatlı Silah Taşıma ve Bulundurma gibi suçlardan dolayı hakkında 20 ayrı suçtan YAKALAMA EMRİ bulunan ve Emniyet Birimlerince 4 yıldır aranan H.G. isimli şahıs, Asayiş Büro Emirliği ekiplerince gerçekleştirilen başarılı ve titiz çalışmalar sonucunda, 500 gr uyuşturucu madde, 2 adet pompalı tüfek ve tüfeklere ait çok sayıda fişek ve mermi ile birlikte 02 Şubat 2017 günü yakalanarak çıkarıldığı adli mercilerce tutuklandığı bildirildi.

Kaymakam Özyiğit, ilçemizde başta kolluk kuvvetleri ve istihbarat birimleri olmak üzere, tüm kamu kurum ve kuruluşlarca vatandaşların güven, huzur ve sükûnu için özveri ve uyum içerisinde görev ifa edildiğini belirterek; “Bugüne kadar gerçekleştirilen operasyonlar ile yürütülen çalışmalarımız aynı kararlılıkla ve hassasiyetle devam edecektir” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here