Bugün İskenderun Atatürk Anıt Alanı’nda halkla buluşacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için boyadan, onarıma ve çevre düzenlemesine kadar hummalı bir çalışma yapılıyor. İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’de yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın koruma memurları ile Anıt Alanı’nda buluşan Dingil’e İlçe Emniyet Müdürü Zeki Balcı’da eşlik etti.
Atatürk Anıt Alanı’nda kırık taşlar sökülüp yerlerine yenileri takıldı. Bayrakların göndere çekildiği direkler boyandı. Palmiye ağaçları da boyanırken telaşla yapılan bu çalışmadan park halindeki araçlarda nasiplerini aldı. Palmiye ağaçlarının yanında park halinde duran otomobillere de boya sıçradı. Adeta yeniden doğan İskenderun Atatürk Anıt Alanı’nın bu halini gören birçok vatandaş ‘Keşke Cumhurbaşkanı İskenderun’da yaşasaydı’ yorumunda bulundular.