Civelek; “Sizinle Birlikteliğimiz Devam Edecek!”

0
652

civelek-fil filtre1CHP’li Belediye Başkan Adaylarından Fil Filtre’ye Ziyaret!

Filtre sektörünün öncü ismi olan Fil Filtre San. A.Ş.’yi ziyaret eden İskenderun Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr. Yusuf Civelek; “Emekçi ve yatırımcıdan oluşan bir aile üretiyor, ülkeye katkıda bulunuyor” değerlendirmesinde bulundu.

Hatay Milletvekili Hasan Akgöl, İskenderun Belediye Başkanı ve CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr. Yusuf Civelek, Antakya Belediye Başkanı ve CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Lütfü Savaş, CHP İskenderun İlçe Başkanı Süleyman Uyar ve partililer, Fil Filtre San. A.Ş.’yi ziyaret etti. Konukları, Fil Filtre San. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ökkeş Çirkin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sinan Çirkin ile Genel Müdürü Can Teymur karşıladı.

civelek-fil filtre2

Yemek salonunda düzenlenen öğle yemeğinin ardından, çalışanlara seslenen Başkan Civelek,; “Her zaman sizinle beraberiz, inşallah hep beraber devam ederiz.  Ben uzun yıllar SSK Hastanesinde hekimlik yaptım. İşçi, emekçi doktoruyum. Beş yıllık belediye başkanlığı görevimde, sizler gibi çalıştım. Sizlerden biriyim. Yönetim Kurulu Başkanı Ökkeş Çirkin, sizi ailesi gibi gördüğü için, yatırımcı bir tarafta emekçi bir tarafta bir aile, üretim yapıyor, ülkeye büyük katkıda bulunuyorsunuz. Ben de her zaman hizmetinizdeyim. Tekrar sizlerle beraber olacağız. Bizi sizlerle buluşturdukları için teşekkür ediyoruz” dedi.

Antakya Belediye Başkanı ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Savaş da konuşmasında; “Tüm Hatay için Cumhuriyet Halk Partisi’nden Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday oldum. 30 Mart’ta desteğinizi bekliyoruz. 30 Mart’tan sonraki beş yılda da hizmete biz hazırız” diye konuştu.

Fil Filtre San. A.Ş. Genel Müdürü Can Teymur, Fil Filtre ailesi adına yaptığı konuşmasında ziyarete teşekkür etti ve başarılar diledi. Ziyaret, Özler Lojistik San. Tic. A.Ş. ile sürdü. Konukları karşılayan, YK Başkanı Bedrettin Öz, Civelek ve Savaş’a başarılar diledi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here