Bodur: “Gece Gündüz Demeden Elbirliği İle Çalışacağız”

0
103

akp ilçe teşkilatı6Ak Parti İlçe Başkanı Ayhan Bodur: “Gece Gündüz Demeden Elbirliği İle Çalışacağız”

Bir süre önce AK Parti İskenderun Başkanlığı cebahis görevine getirilen Ayhan Bodur, parti binasında basın toplantısı düzenledi. Bodur, yaptığı açıklamada, daha iyi bir Türkiye, daha iyi Hatay ve daha iyi bir İskenderun için yola çıktıklarını belirterek; “Genelde ülkemizde özelde şehrimizde olan hizmetlerin daha da ileri taşınması adına inşallah yönetimdeki arkadaşlarımızla gece gündüz demeden elbirliği ile çalışacağız. Siyasetin vatandaşa hizmette bir araç olduğu inancıyla var gücümüzle çalışacağız. Bizim insanımız, her şeyin en güzelini hak etmektedir. Bu amaçla ekibimizle birlikte, fedakârca gayret edeceğiz” dedi.

akp ilçe teşkilatı7

Ortak Akılla Hareket Edeceğiz

Bodur, Ak Parti’nin gerek içeride gerekse dışarıda daha yapacak çok işi ve söyleyecek çok sözü olduğunu vurgulayarak; “Genelde hükümetimizle, yerelde belediyemizle uyumlu olarak, şehrimize daha iyi hizmetlerin gelmesi adına daha çok çalışacağız. Ortak akıl ile el birliğiyle hareket edeceğiz. Sözlerime son vermeden önce öncelikle vatanımız için, bizler için canlarını feda eden şehitlerimizi rahmetle anarak, AK Partimizin kuruluşundan bu güne kadar başta kurucu genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Beyefendiye, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım Beyefendiye, Meclis İdare amirimiz Orhan Karasayar vekilimizin şahsında, Bölge Milletvekillerimize, hülasa teşkilatımıza emek harcayan tüm gönüldaşlarımıza huzurlarınızda teşekkür ediyorum. 6 Haziran’da başlayacak olan Ramazan ayının ülkemize ve İslam âlemine hayırlar getirmesini temenni ediyor, hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum” diye konuştu.

Düzenlenen toplantıya İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Kadın Kolları Başkanı Gül Nalcı, Gençlik Kolları Başkanı Yorgun, yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri ve partililer katıldı.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here