Başkan Yüksel; “Belen Tercihini Yaptı!”

0
80

chp belen71CHP Belen Miting ve Toplantılarını Sürdürüyor

CHP Belen İlçe Teşkilatı, açık hava toplantılarıyla kitlesel mitingler düzenleyerek mahallelerde halkla buluştu. Fevzi Yüksel Başkanlığındaki CHP Belen İlçe Teşkilatı, Belen’in Bakras, Cumhuriyet ve Sarımazı Mahallelerinde açık hava toplantıları düzenledi.

Şeffaf olduğu kadar kitlesel mitingler halinde gerçekleşen bu toplantılarda halka hitap eden Başkan Yüksel; “Genel Başkanımız Sayın Kılıçdaroğlu seçim bildirgemizi açıkladı. Çiftçisinden emeklisine, asgari ücretlisinden yoksuluna, engellisinden mağduruna her kesimin yüzünü güldürecek projeler. Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında devletin iş bulamayıp geçindirmek zorunda olduğu bir aileye 720 TL maaş bağlanacak.

chp belen72

Bunun yanı sıra gebelik, öğrencilik, çocukluk gibi sosyal yardımlar hariç tutulacak. Her yıl enflasyona göre zamlanacak. Emeklilere her yıl iki maaş ikramiye verilecek. En düşük asgari ücret maaşı net 1500 TL olacak.

Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında sosyal yardımlar iki katına çıkacak. Biz bunları yapmak için sizden sadece 4 yıl yetki istiyoruz. Büyükşehrimizin çalışmaları devam edecek. Yollarımız nakış gibi örülmeye başlandı. Bazı yerler bitti bazı yerler devam ediyor. Biz ülkeyi düzeltmek için 4 yıl, Belen’i düzeltmek için 2 yıl istiyoruz. Görsünler bakalım Cumhuriyet Halk Partisi nasıl hizmet ediyor” dedi.

Açık hava toplantılarında yüzlerce kişiye hitap eden Başkan Yüksel toplantıları değerlendirerek; “An itibariyle Belen tercihini yapmıştır” değerlendirmesinde bulundu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here