Başkan Nazım Culha, MIPIM Fuarı’nda

0
102

nazım culha20Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, MIPIM-Cannes Fransa 2016 Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı ile İlçenin Değerine Değer Katmaya Kararlı…

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, gayrimenkul sektörünün projelerinin tüm dünyaya tanıtılması ve uluslararası arenada yer almak isteyen markaların önemli ortaklıklara imza atmasına olanak tanıyacak olan 26. MIPIM Fuarı’na katılmak üzere Fransa’nın Cannes kentine gitti. Hatay Büyükşehir Belediyesi organizasyonuyla 14-18 Mart 2016 tarihleri arasında Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ile birlikte Fransa’da olacak olan Başkan Nazım Culha’nın yerine görevine dönünceye kadar belediye meclis üyesi Faiz Ekenel vekillik edecek. MIPIM 2016’ya katılımı kesinleşen ve yabancı yatırımcı için bir cazibe merkezi olmaya kararlı şehirlerin arasında gösterilen iller arasında Antalya, Balıkesir, Bursa, İstanbul, Kocaeli, Konya ve Ordu’nun yanı sıra Hatay da yer alıyor.

Dünyanın değişik ülkelerinden fuara katılan girişimcileri yatırım yapmaları için Hatay’a çekmek amacıyla önem taşıyan fuar, büyükşehir belediyesinin Hatay’ın değerine ciddi katkı sağlayacak projelerinin yanı sıra turizm alanında her yıl binlerce turisti ağırlayan Arsuz’u da dünya pazarında görücüye çıkaracak.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here