İTSO’da Yeni Asgari Ücret ve Yeni Kıdem Tazminat Tasarısı Konulu Panel Düzenlenecek

0
73

itso açıklama1İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nda yeni asgari ücretin uygulama tasarısı ve yeni kıdem tazminatı tasarısı ile ilgili panel düzenleneceği açıklandı. İTSO Meclis Başkanı Servet Ugutmen, konu ile ilgili yaptığı yazılı açıklamasında; “İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nın öncülüğünde, odamızın sanayiciler grubu olan 3. Meslek Komitemiz tarafından tertiplenen, Sosyal Güvenlik Hatay İl Müdürü Hamit Bal’ın ve Yeminli Mali Müşavir Zafer Kutlu’nun konuşmacı olarak katılacağı ‘Yeni Asgari Ücretin Uygulama Tasarısı’ ve ‘Yeni Kıdem Tazminatı Tasarısı’ konulu bir panel düzenlenmiştir” dedi.

17 Mart 2016 tarihinde İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Halil Şahin Meclis Salonunda Saat: 14.00-16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek toplantın gündemi ise şöyle olacak;

“1-Yeni asgari ücretin uygulama tasarısı ve beklentiler. 2-Yeni Kıdem Tazminat tasarısının uygulama yöntemleri. İşçi ve iş verenlerimizin beklentileri. 3-İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’ndan beklentiler ve önerileriniz.”

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here