Başkan Culha; “Kadir Geceniz Kutlu Olsun!”

0
94

kadir gecesi5Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayınladı. Birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma duygularının had safhaya ulaştığı 11 Ayın Sultanı Ramazan Ayı’nın son günlerine yaklaşırken, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ne kavuşmuş olmanın heyecanın ve sevincinin yaşandığını söyleyen Başkan Culha, Kadir Gecesi’nin  tüm insanlığa barış, sağlık ve esenlik getirmesi temennisinde bulundu.

Kadir Gecesi ile birlikte bayram sevincinin de yaşanmaya başlandığını ifade eden Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha,  “Tutulan oruçlarla, yapılan ibadet ve yardımlarla manevi bir iklimden geçtiğimiz Ramazan Ayı, Kadir Gecesi ile zirveye ulaşmakta ve bayram sevinciyle taçlanmaktadır. Ramazan Ayı, sevgi ve kardeşliğin pekiştiği bir aydır.

Kadir Gecesi de bin aydan daha hayırlı bir gece olup, dua kapılarının sonuna kadar açıldığı, dua ve tövbelerin kabul edildiği, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, sevginin, saygının ve hoşgörünün hayatımızdaki birleştirici yönünün daha fazla öne çıktığı özel bir gecedir. Bu münasebetle tüm İslam Alemi’nin mübarek Kadir Gecesi’ni en içten dileklerimle kutlar, ülkemize ve tüm insanlığa barış, sağlık ve esenlikler getirmesi temennisiyle, saygılar sunarım” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here