Azganlık’ta Yollara Parke Taşı Döşeniyor

0
88

İskenderun Belediyesi tarafından Azganlık’ta kilitli parke çalışması yapılıyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Azganlık’ta kilitli parke taşı döşeme çalışmaları devam ediyor.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Fen işleri ekiplerimiz tarafından yapılan yol kazma, kumlama ve stabilize çalışmalarının ardından bölgede kilitli parke taşı döşeme çalışmaları yapılıyor. Muhtarımızdan ve vatandaşlarımızdan gelen talepleri de değerlendiriyoruz. Vatandaşlarımızın bizlere ilettikleri sorunları en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bunun içinde elimizden gelen her türlü fedakârlığı yapmaya hazırız ve yapacağız. İnşallah en kısa sürede kilit parke taş döşenmemiş yol kalmayana kadar, imkanlar dahilinde çalışmalarımız devam edecektir.

Buradaki çalışmalarımız da çok hızlı bir şekilde sürüyor ve mümkün olan en kısa zamanda buradaki çalışmaları tamamlayıp vatandaşın hizmetine sunmayı arzuluyoruz. Amacımız ilçemizin genelinde vatandaşlarımızın daha rahat bir ortamda yaşamlarını sürdürmeleridir. İskenderun Belediyesi olarak sokakları iyileştirme çalışmaları kapsamında kent merkezinde bozulan yollarda yenileme, düzenleneme çalışmalarına devam edeceğiz” diye konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here