Altın Ateş Kimya İlk Beş Yüzde Yerini Aldı

0
256

uğur ateş1Finansal kurumlar ve holding şirketleri dışındaki tüm sektörleri kapsayan Fortune 500 Türkiye 2014 araştırmasında Akdeniz İhracatçılar Birliği Başkanı Uğur Ateş’in sahibi olduğu Altın Ateş Kimya, satışlarını en çok arttıran şirket sıralamasında Türkiye 6. sı oldu. Ateş, elde edilen başarının onur verici olduğunu söyledi.

Bu yıl ilk beş yüzdeki şirketler sıralamasında toplam ihracatını arttırmakta ve cirosunu yükseltme başarısında önemli adımlar atan Altın Ateş Kimya A.Ş dikkatleri üzerine çekti. Türkiye’de satışlarını en çok arttıran şirketler sıralamasında 6. sıraya yükselme başarısını gösteren Altın Ateş Kimya ihracatını en çok arttıran şirketler sıralamasında ise 19. sırada yerini aldı. Toplam ciroda ise ilk beş yüz arasında 457. sırayı alarak Türkiye’nin ekonomisine katkı sağlayan şirketlerden önde gelenlerden olmayı başaran Altın Ateş Kimya AŞ elde ettiği başarıyı büyütmenin hesaplarını yapıyor.

Ekonomiyi Kalkındırıyoruz

Aynı zamanda Akdeniz İhracatçılar Birliği (AKİB) Başkanı olan Altın Ateş Kimya A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Ateş, Fortune dergisinin yaptığı 2014 Türkiye ilk beş yüz sıralamasında iyi yerlerde bulunmaktan son derece memnun olduklarını ifade etti. Toplam Satışlarda 457, ciro artışında 6 ve ihracat artışında ise 19. sırada olmaktan mutluluk duyduklarını belirten Uğur Ateş 2015 hedeflerinin daha yüksek olduğunu kaydetti. Ekonomiyi kalkındırma noktasında katkı sağladıklarını sözlerine ekleyen Ateş, Akdeniz bölgesinden birçok firmanın da ilk beş yüz sıralamasında olmasının son derece önemli olduğunu söyledi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here