Ak Parti İlçe Başkanları Değişti

0
288

akp ilçe başkanları1Ak Parti Genel Merkez Başkanlığı tarafından, İskenderun başta olmak üzere il genelinde dört ilçenin başkanı değiştirildi. Ak Parti İskenderun yeni İlçe Başkanı Ayhan Bodur olurken, Payas’a Veysi Güler, Kırıkhan’a Ömer Ayhan Sıkça ve Reyhanlı’ya da Musa Yüksekgönül ilçe başkanları olarak atandı.

Yeni Başkanlardan Karasayar’a Ziyaret

AK Parti Genel Merkezi tarafından Ak Parti İskenderun Teşkilat elitbahis Başkanlığı görevine atanan Ayhan Bodur ve Ak Parti Payas İlçe Başkanlığına atanan Veysi Güler ve beraberlerindeki heyet TBMM İdare Amiri ve Ak Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar’ı makamında ziyaret ettiler.

Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TBMM İdare Amiri Karasayar; “Bizlerin görevi bu aziz millete hizmet etmektir. AK Parti aradan geçen bunca yılda hizmetin ve milletin partisi olduğunu herkese göstermiştir. AK Parti, kurulduğu tarihten bu yana Türkiye’de başta siyasi anlayış olmak üzere ekonomik ve sosyal alanlarda yaptığı hamlelerle ülkeyi geleceğe taşımıştır. Sizlere de yeni görevinizde başarılar diliyorum” dedi.

akp ilçe başkanları2

İskenderun ve Payas Ak Parti İlçe Başkanları Bodur ve Güler ise her zaman birlik ve beraberlik içinde olacaklarını belirterek; “Hep birlikte güzel işler yapacağız inşallah. AK Parti hizmet partisidir, vatandaş odaklı çalışan bir partidir. Bizlerde halkımıza faydalı birçok çalışma yapacağız. Partimizi ilçede en iyi şekilde temsil edeceğiz” şeklinde görüş beyan ettiler.

Ziyaret sohbet ortamında devam ederken karşılıklı fikir alışverişinde de bulunuldu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here