Başkan Dingil: “Hemşerilerimizle İç İçe Gönül Gönüleyiz”

0
82

bld-halk-gunu8İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, her hafta salı günü düzenlenen Halk Günü buluşmalarında bir kez daha hemşerileriyle bir araya gelerek, sorunlarına çözüm aradı. Randevusuz bir şekilde vatandaşları dinleyen Başkan Seyfi Dingil, oldukça yoğun katılımın olduğu halk günü buluşmalarında da halkın istek, sorun, görüş ve önerilerini dinledi.

Halk Günü buluşmalarının, örnek gösterilen bir uygulama olduğunu belirten Başkan Seyfi Dingil; “Hemşerilerimizle daima iç içe gönül gönüleyiz. İskenderun için bir fazla ne yapabiliriz, vatandaşlarımızın bir fazla hangi derdine çare bulabiliriz bunun derdindeyiz. Halk Günü bu açıdan bizlere çok detaylı bir izlenim kazandırıyor. Her vatandaşımız sorunu ve talebini bizlere doğrudan iletme fırsatı buluyor. Vatandaşlarımızla her gün birlikteyiz, ancak Halk Günü buluşmaları bu yönüyle de öne çıkıyor” diye konuştu.

bld-halk-gunu9

Yoğun ilgi gören halk günlerinde sorunlarını başkana bizzat iletme fırsatı bulan vatandaşlar uygulamanın son derece faydalı olduğunu söyledi. Yoğun ilgi gören halk günlerinde vatandaşlar istek şikayet ve önerilerini Başkan Seyfi Dingil’e iletirken Başkan Seyfi Dingil’e çalışmalarında başarı dileklerini ilettiler.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here